Szukasz mieszkania, które stanie się Twoim nowym domem na kilka miesięcy? Jednak w obcym kraju wszystko wydaje Ci się trudniejsze? Bariery językowe, krótki termin najmu, formalności - wydają się odstraszać? Dlatego z pomocą przychodzi Erasmus Student Network wraz z Pepe Housing! Dowiedz się więcej!

 

 

Pepe Housing i ESN Polska - kolejny rok razem

To już kolejny rok, kiedy przedłużono współpracę ESN Polska oraz Pepe Housing.
Pepe Housing jest oficjalnym partnerem Erasmus Student Network Polska działającym w sektorze zakwaterowania. To nic innego jak agencja nieruchomości działająca w największych studenckich miastach tj. Warszawa, Kraków, Gdańska, Poznań i Wrocław. Zależy im na stworzeniu przyjaznej atmosfery dla studentów z każdego kraju. Za pomocą wyszukiwarki na stronie internetowej każdy uczeń zagraniczny w stanie w łatwy sposób znajdzie odpowiednie mieszkanie dla siebie. Może wybierać spośród setek ogłoszeń, w których umieszczono wszystkie interesujące informację, takie jak dokładna lokalizacja, dostępność, czy warunki najmu proponowanie przez właściciela. Ponadto Pepe Housing dba, aby ich nieruchomości posiadały podstawowe wyposażenie, żeby nie dostarczać dodatkowych zmartwień na początku wymiany zagranicznej.

Korzyści oferty Pepe Housing

Przez lata swojej działalności zgromadzili setki zadowolonych klientów. Może dołączysz do tego grona? Z Pepe Housing wszystko stanie się prostsze i przyjemniejsze. Jak skorzystać z usługi? Wystarczy tylko założenie konta, aby dokonać rezerwacji! Ponadto dzięki współpracy Erasmus Student Network można uzyskać zniżkę. Kod, którego możesz skorzystać to “esnpoland”! Gwarantuje on 10% rabatu na opłatę rezerwacyjną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zgłoś się do swojej lokalnej sekcji.

Odwiedź również:
https://www.esn.pl/pl/partners/pepe-housing
https://pepehousing.com/