1. Czym jest dla Ciebie ESN?
Miejscem pełnym moich przyjaciół, z którego nie potrafię odejść. Możliwością do nieustannego rozwoju. Ponad 4letnią przygodą.  Doświadczeniem, które zmieniło mój charakter, nauczyło pewności siebie i dało mi wiarę we własne siły. Częścią mojego życia i wypełniaczem wolnego czasu. Moją rodziną. 

2. Jakie były Twoje początki w ESNie?
Niełatwe! Podczas rekrutacji nie miałam absolutnie żadnej wiedzy w co się pakuje i co to ten “Erasmus”. Szybko jednak złapałam bakcyla i miałam okazję organizować moje pierwsze wydarzenia (jak kolędowanie w domu starców), zwerbować do sekcji przyjaciół oraz zostać Koordynatorem projektu Sport w mojej sekcji, co dało mi tylko skrzydeł by wkrótce rozwinąć je na ESN UPGRADE w Warszawie 2015 roku.

3. Jak ESN zmienił Twoje życie? Dlaczego dołączyłaś?
Tęskniąc za kontaktem z ludźmi z niemieckojęzycznych krajów zdecydowałam się na dołączenie do ESN. Szybko okazało się, że bardziej spełniam się w koordynowaniu różnych projektów, zarządzaniu sekcją czy organizowaniu dużo większych przedsięwzięć. Jak to mnie zmieniło? Z mało pewnej dziewczyny zmieniłam się w osobę z dużym poczuciem własnej wartości, swoich umiejętności, które nabywałam przez lata działania w organizacji oraz odkryłam co sprawia mi przyjemność w życiu i jaki kierunek zawodowy powinnam obrać. Nie mogę też nie wspomnieć, że zawsze mam na kogo liczyć, ESN to jedna wielka rodzina.

4. Gdybyś była projektem ESNu, to który z nich by to był?
Zdecydowanie mogę powiedzieć że to projekt związany ze słowem, którego podobno nadużywam - rozwój - czyli projekt na poziomie krajowym jakim jest ESN UPGRADE. Obecnie zajmuje się szkoleniami w ESN PL, dlatego nie widzę innej opcji jak wybranie jednego z najbardziej motywujących, określających ścieżkę kariery i integrujących ze społecznością ESNowiec projektu. Jako uczestnik aż dwóch takich zjazdów miałam okazję to poczuć, jednakże dopiero teraz jako współorganizator odpowiedzialny za merytorykę zjazdu poczułam przeogromną satysfakcję i docenienie ze strony ludzi.

5. #FunFact odnośnie życia w ESNie
W ESN przegrałam aż 5 razy, trzykrotnie na stanowiska w sekcji lokalnej oraz dwukrotnie w Stowarzyszeniu. Nic jednak nie potrafi mnie zdemotywować, staram się pokazać ile jeszcze mogę zrobić. To jeszcze nie koniec, watch out ;) 

6.Czy uczestniczyłaś kiedyś w wymianie Erasmus+? Jakie jakie jest Twoje najciekawsze doświadczenie z Erasmusa?
Niestety nie miałam okazji, na studiach całkowicie poświęciłam się różnym aktywnościom jak ESN czy staż jak np tym w DKMS.

7.Skąd czerpiesz inspirację i motywację do działań?
Na to pytanie ciężko mi odpowiedzieć, bo wydaje mi się, że zawsze worek motywacji pod ręką. Na pewno inspirują mnie ludzie z którymi przebywam na co dzień jak społeczność KOiPK, Zarząd ESN PL, a także moja sekcja ESN UKSW. Motywują mnie także rezultaty mojej pracy, dobre słowo z ust każdej osoby, zwyczajne docenienie mojej ciężkiej czasami pracy. Jestem pewna, że ESN jest moim motorem do działania o każdej porze dnia i nocy.

8.Ulubione miejsce na ziemi?
Chyba go jeszcze nie odkryłam.

9.Czy dzięki ESNowi odkryłeś, że masz kolejne umiejętności, o których istnieniu nie wiedziałaś?
Niezaprzeczalne tak! Zaczynając od umiejętności organizacyjnych, poprzez #jestęgrafikę, zdolności prowadzenia szkoleń, umiejętności motywowania innych czy zrzeszania sobie ludzi. Z ESNu na zawsze zabiorę ze sobą całą wielką walizkę (taką, z którą widzicie mnie na zjazdach) umiejętności miękkich i twardych, wspomnień dobrych i słabszych momentów, przyjaciół i doświadczeń, które nakręca mnie do dalszego samorozwoju. Nic tylko - DZIĘKUJĘ ESN!