1. Czym jest dla Ciebie ESN?
Haha, całym światem! ;)
Członków naszej organizacji można spotkać dosłownie wszędzie i tworzymy fantastyczną społeczność, która pozwala nam poznać mnóstwo niesamowitych ludzi w najdziwniejszych zakątkach globu.

2. Jakie były Twoje początki w ESNie?
Niektórzy się śmieją, że całe swoje życie ESNowe robię kanapki. Taka prawda i tak też zaczynałam - od robienia kanapek na zjeździe UPGRADE w Krakowie. Za to projekt, który towarzyszył mi od samego początku był NEG (wtedy jeszcze ESNOLYMPICS). Jako kilkutygodniowa świeżynka opiekowałam się jedną z drużyn i nawet grałam w kosza oraz siatkę!

3. Jak ESN zmienił Twoje życie?/ Dlaczego dołączyłeś?
Dołączyłam do ESNu, ponieważ po bardzo intensywnym semestrze na studiach nagle nie miałam, co robić ze swoim czasem. Tak się złożyło, że siostra mojej koleżanki należała do ESN UJ (Klaudia Gwiżdż pozdrawiam serdecznie <3) i tak zachwalała, że nie mogłam się nie zdecydować. ESN zmienił w moim życiu bardzo dużo. Przede wszystkim poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi (ale to chyba mówi każdy). Organizacja wzbudziła we mnie zainteresowanie innymi kulturami oraz pozwoliła na weryfikację moich planów na przyszłość. Zdobyłam wiedzę z zakresu umiejętności miękkich, co niestety na studiach technicznych mi nie groziło.

4. Gdybyś był projektem ESNu, to który z nich by to był?
National Erasmus Games - przed ESNem całym moim życiem był sport. W liceum potrafiłam wyrecytować poniedziałkowy Przegląd Sportowy z podsumowaniem Ekstraklasy i zagranicznych lig.

5. #FunFact odnośnie życia w ESNie
Koleżanka, która była w mojej komisji rekrutacyjnej do ESN AGH została po 1,5 roku Koordynatorem, a ja jej opiekunem z ramienia Zarządu.

6. Czy uczestniczyłeś kiedyś w wymianie Erasmus+?/ Jakie jakie jest Twoje najciekawsze doświadczenie z Erasmusa?
Tak, w zasadzie właśnie na niej jestem! :) Jeśli chodzi o doświadczenie, to chyba nie da się wybrać jednego. Każdego dnia dzieje się coś nowego, nowe historie, nowi ludzie, nowe miejsca. Jednak jako to najciekawsze można określić tą “nowość” , która pojawia się na każdym kroku. 

7. Skąd czerpiesz inspirację i motywację do działań?
Od bliskich mi ludzi. Gdy brakuje mi siły lub chęci do działania wystarczy chwila rozmowy i od razu wszystko wraca do normy. Również w kwestii pomysłów - najbardziej absurdalne przychodzą mi do głowy w grupie, a potem się okazuje, że jednak nie są, aż tak absurdalne.

8. Ulubione miejsce na ziemi?
Takie gdzie pod stopami czuć piasek, słychać szum fal, widać kolory oceanu, a w powietrzu czuć sól.

9. Czy dzięki ESNowi odkryłeś, że masz kolejne umiejętności, o których istnieniu nie wiedziałeś?
Do takich umiejętności zdecydowanie należy mój nieoszlifowany talent wokalny, który mam okazję doskonalić dzięki licznym karaoke w ESNie.