1. Czym jest dla Ciebie ESN?
ESN daje możliwość podejmowania wyzwań, na które w normalnej pracy musielibyśmy czekać najprawdopodobniej latami. Nie potrafię sobie teraz wyobrazić, co bym zrobiła, gdyby nie ESN. Bez tej organizacji to byłaby na pewno straszna nuda. 

2. Jakie były Twoje początki w ESNie?
Bardzo przyjemne! Jeszcze na wyjeździe integracyjnym poznałam wielu świetnych ludzi, a potem moją ESNową mentorką została ówczesna Przewodnicząca sekcji, więc od razu zarażono mnie motywacją do działania, także w Stowarzyszeniu. Śmieję się, że to moja pierwsza ESNowa mama (aktualnie mam jeszcze jedną:) ). Można powiedzieć, że teraz przeżywam moje początki w Stowarzyszeniu i również dzięki wspaniałym ludziom jest to bardzo przyjemne. Polecam nie bać się podejmowania wyzwania i dołączyć do tej super ekipy KOiPK!  

3. Jak ESN zmienił Twoje życie? Dlaczego dołączyłaś?
Idąc na studia, nikogo nie znałam, więc pojechałam na wyjazd integracyjny, który organizowała moja sekcja (ESN SGH), a tam poznałam mnóstwo zaangażowanych ludzi, którzy z takim przejęciem opowiadali mi o wszystkich projektach, czy eventach, że postanowiłam dołączyć i sprawdzić, o co w tym wszystkim chodzi. ;) Teraz okazało się, że ja sama opowiadam o ESNie z takim samym podekscytowaniem (albo nawet większym).

4. Gdybyś była projektem ESNu, to który z nich by to był?
OCZYWIŚCIE, ŻE DISCOVEREM! Nawet nie gdybam, bo tak naprawdę czuję się, jakbym już stała się tym projektem. Spędzamy razem z DE każdą wolną chwilę, wspólnie się rozwijamy, dobrze bawimy i chyba nigdy nie rozstaniemy.  Na ten konkurs składa się tak wiele wydarzeń, że można nauczyć się wiele w każdej dziedzinie. Zupełnie obiektywnie patrząc (hehe), to najfajniejszy projekt ESNu, a poza tym uwielbiam podróże i fotografię. 

5. #FunFact odnośnie życia w ESNie
Przez pierwszy miesiąc w Stowarzyszeniu “googlowałam” każdy ESNowy skrót, teraz już tylko co drugi.. ;) 

6. Czy uczestniczyłaś kiedyś w wymianie Erasmus+? Jakie jakie jest Twoje najciekawsze doświadczenie z Erasmusa?
Jeszcze nie, ale planuję wyjechać na wymianę już w kolejnym roku. 

7. Skąd czerpiesz inspirację i motywację do działań?
Motywują i inspirują mnie przede wszystkim ludzie, z którymi mam przyjemność współpracować. To niesamowite, że osoby w tak młodym wieku mają już takie doświadczenie. Czasami chciałabym po prostu usiąść i podziwiać ich działania. 

8. Ulubione miejsce na ziemi?
Uwielbiam podróżować. Dlatego też podczas każdego zakochuje się w nowym miejscu, ale chyba największą miłością i tak pozostanie dom rodzinny mojej mamy na wsi, gdzie spędziłam najlepsze dzieciństwo. 

9. Czy dzięki ESNowi odkryłaś, że masz kolejne umiejętności, o których istnieniu nie wiedziałaś?
Okazało się, że rzeczy, które robiłam kiedyś przez tydzień, teraz jestem w stanie zrobić w ciągu jednego dnia. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć.