Dnia 12 czerwca 2021 r. odbyło się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu ESN Polska - Gala Stars. I chociaż od tego wydarzenia minęło już sporo czasu, emocje już opadły, to warto raz jeszcze pogratulować zwycięzcom oraz podziękować Partnerowi tego wspaniałego wydarzenia - firmie Pepe Housing

Czerwiec to czas, gdy witamy nowy Zarząd ESN Polska, ale także podsumowujemy miniony rok i dziękujemy sobie nawzajem za wykonaną pracę. Gala Stars to okazja na wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej zaangażowanych osób i najlepszych sekcyjnych inicjatyw! 

Tegoroczne kategorie:  

 

Najbardziej zaangażowany Delegat

Najbardziej zaangażowany Koordynator Ogólnopolski

Najlepsza HRowa Praktyka Miesiąca

Najlepsza sekcja

Najlepsze działania PRowe w social media

Najlepszy Komitet/Grupa

Najlepszy projekt sekcyjny

Najlepszy Szkoleniowiec

Osoba z największym #ESNspirit

Section of the most Causes

 

 

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali wybrani poprzez tajne głosowanie Delegatów, Zarządu Stowarzyszenia, Komisji Rewizyjnej oraz Koordynatorów Ogólnopolskich i Przewodniczących Komitetów. W głosowaniu na Najlepszego Szkoleniowca oraz Osobę z największym #ESNspirit mógł wziąć udział każdy członek ESN Polska. 

Laureaci przedstawieni zostali przez zasłużonych członków Stowarzyszenia oraz Partnera wydarzenia. Za zaangażowanie we wręczenie nagród dziękujemy: Patrycji Traczyk, Adzie Warkoczewskiej, Wiktorii Czajce, Paulinie Bednarek, Monice Rumińskiej, Katarzynie Poskrobko, Misi Mondrach, Natalii Kostrzewie, Poli Plaskocie oraz przedstawicielowi Pepe Housing - Panu Szymonowi Chmielowi. 

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom! 

Dziękujemy za liczny udział w Gali, która pomimo formy online, z pewnością dostarczyła uczestnikom wielu emocji. 

Dziękujemy także partnerowi wydarzenia - firmie Pepe Housing oraz fundacji Instytut Aktywizacji i Rozwoju Społecznego za udostępnienie studia do nadawania Gali na żywo. 

Wydarzenie zorganizowane zostało przez OC z Grupy ds. Sieci w składzie: Monika Rumińska, Katarzyna Bujas, Wiktoria Czajka, Kaja Szczukocka oraz w roli współprowadzącego Wojciech Czyżewski. 

Do zobaczenia na Gali Stars 2022!