Zadbaj o swój rozwój osobisty z ESN i Skillshare 
 

Skillshare to platforma do nauki i rozwoju własnych umiejętności! Na stronie można znaleźć kursy z różnych obszarów, zaczynając od tych kreatywnych (projektowanie graficzne, sztuki plastyczne, muzyka), przez tematy związane z biznesem (analityka, zarządzanie, marketing), aż po porad lifestyle’owych (takie, jak sposoby na zwiększenie swojej produktywności, bądź też lepsze zarządzanie swoim czasem) i o wiele, wiele więcej. 

Jeżeli zawsze chciałeś nauczyć się czegoś nowego, ale uważałeś, że będzie to zbyt czasochłonne, aby robić to samodzielnie, Skillshare jest właśnie dla Ciebie! Platforma umożliwia dostęp do tysięcy filmów i kursów, które pozwolą Ci osiągnąć cel. Zdobywanie umiejętności nigdy nie było prostsze; nie musisz spędzać niezliczonej liczby godzin próbując samemu nauczyć się czegoś nowego - możesz mieć to wyjaśnione w łatwy i przystępny sposób.

Wszystkie kursy są dostępne w dowolnej chwili, dzięki temu łatwo można stworzyć odpowiedni dla siebie plan nauki. Jednocześnie możesz próbować, łączyć i zmieniać różne kursy bez żadnych ograniczeń! Nie brakuje też materiałów o tej samej tematyce, ale ujętych pod innym kątem, co sprawia, że możesz spojrzeć na dany temat z szerszej perspektywy. 

Dzięki partnerstwu Erasmus Student Network i Skillshare, już teraz możesz uzyskać nielimitowany, dwumiesięczny, darmowy dostęp do do wszystkich kursów, filmów i innych materiałów, które uda Ci się znaleźć na tej wyjątkowej stronie. Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się używając linku, który znajdziesz poniżej!

 

To jedyna w swoim rodzaju okazja, więc jeśli nie teraz - kiedy?
 

Zarejestruj się na platformie używając linku: http://skillshare.eqcm.net/6jkRb i wypróbuj kilka nowych kursów!
Gwarantujemy - nie ma lepszego sposobu na poszerzenie swoich horyzontów, niż poprzez naukę nowych rzeczy.