W dniach 20-21 października 2018 roku odbyło się Spotkanie Delegatów, organizowane przez sekcję ESN UMK Toruń. Motywem całego zjazdu było średniowiecze. W piątkowy wieczór Delegaci mieli okazję zwiedzić piękną starówkę Torunia, zobaczyć wyjątkowy browar w samym sercu miasta i spróbować tamtejszego piernikowego piwa, czy sprawdzić swoją wiedzę o wiekach średnich podczas quizu przygotowanego przez OC zjazdu. 

Sobotni ranek i popołudnie minęły oczywiście na długich, burzliwych i owocnych obradach w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Odbyły się również szkolenia dla Delegatów z zakresu RODO, zakładania i prowadzenia stowarzyszeń, przyszłości ESNcard czy projektu National Erasmus Games. Wieczorem tego dnia wszyscy zebraliśmy się w Collegium Maximum na uroczystej gala 15-lecia istnienia sekcji ESN UMK Toruń, podczas której mieliśmy okazję poznać historię sekcji i wysłuchać wzruszających wspomnień osób z nią związanych.

W niedzielę z samego rana Delegaci ponownie spotkali się w auli UMK, aby przeprowadzić głosowania i uczestniczyć w Small Sessions. Kolejny raz spotkają się na National Platform w Gdańsku już 30 listopada. Do zobaczenia!