Reprezentanci ESN z całej Europy spotykają się kilka razy w roku, podczas różnych, mniej lub bardziej formalnych okazji. Największym i najważniejszym ze spotkań jest Annual General Meeting (AGM) , które jest głównym organem decyzyjnym ESN International. W tym prestiżowym wydarzeniu biorą udział przedstawiciele wszystkich sekcji, a także Zarząd Międzynarodowy,  koordynatorzy Komitetów i projektów oraz goście - łącznie ponad 600 uczestników z całej Europy! Celem AGM są nie tylko obrady, podczas których podejmowane są kluczowe decyzje dla całej sieci, ale również rozwój współpracy międzynarodowej oraz wspieranie międzynarodowego dialogu.
 
Tegoroczny AGM został zorganizowany przez kooperację sekcji z Madiolanu i odbył się pomiędzy 3. a 7. kwietnia 2014. Poza częścią konferencyjną, AGM to również program wieczorny, dlatego też w ciągu całego weekendu nasi włoscy przyjaciele zapewnili nam sporo niezapomnianych atrakcji. 
 
Spotkanie rozpoczęło się w czwartek, wraz z międzynarodową paradą, czyli tradycyjnym przemarszem ESNowiczów ubranych w barwy narodowe. Taka inauguracja doskonale odzwierciedla jedną z ESNowych wartości, jaką jest jedność w różnorodności , różnorodność w jedności.
 
Każdy wieczór był pełen z atrakcji, takich jak Eurodinner w piątek, czy Impreza na basenach Aquaworld w sobotę. Najgorętszym dniem była jednak niedziela! Prawdę mówiąc, w tym dniu ESN Polska podbiło AGM! Wszystko zaczęło się od nagrody Alumni Award za najlepszą współpracę z Alumnami sieci, którą podzieliliśmy z ESN Germany. Następnie, wybrano Zarząd Międzynarodowy i ponownie okazało się, że mamy swojego reprezentanta w Brukseli - Robert Klimacki pozostał na stanowisku Communication Managera.
 
Cała impreza zakończyła się uroczystą Galą Star Awards. Bez wątpienia można stwierdzić, że był to polski wieczór! Przede wszystkim, ESN Polska  otrzymało tytuł STARland dla najlepszego kraju w całej sieci! Kolejno, ESN UEK otrzymał STARlight dla najlepszej sekcji w Europie, ESN AON - STARlogo dla najlepszego logo, a  ESN UJ - secsSTAR za współpracę z sekcjami z Pragi i Drezna. Polskie sekcje pojawiły się również 3 razy na drugim miejscu: Kraków United (secsSTAR) , ESN PB (STARproject) oraz ESN UwB (STARter) .
 
AGM Milano to z pewnością niezapomniany czas dla całej ESNowej rodziny . Niezliczona ilość polskich akcentów podczas całej imprezy to dla nas ogromny powód do dumy!