1. Czym jest dla Ciebie ESN?
          
ESN to dla mnie miejsce, gdzie niemożliwe staje się możliwe! Poznałam tutaj wielu niesamowitych ludzi. Dzięki byciu w ESNie poznałam lepiej samą siebie, stałam się bardziej otwarta na potrzeby innych ludzi, ale też zyskałam poczucie misji w moim życiu. ESN jest moim motywatorem do ciągłego rozwoju i stawiania sobie nowych wyzwań!

2. Jakie były Twoje początki w ESNie?

Początkowo byłam tylko Mentorem, jednak szybko poczułam, że powinnam dołączyć do ESNu. Pierwotnie ESN był dla mnie miłym urozmaiceniem czasu wolnego, jednak z czasem bardzo mocno zaangażowałam się w działanie mojej sekcji. 

3. Jak ESN zmienił Twoje życie? Dlaczego dołączyłaś?

Dołączyłam do ESNu ponieważ szukałam możliwości rozwoju oraz chciałam zrobić coś produktywnego ze swoim czasem wolnym  ESN zmienił w moim życiu w zasadzie wszystko. Zmieniło się moje postrzeganie siebie samej, życia ale także ludzi dookoła mnie. Nauczyłam się wielu umiejętności, które wykorzystuję w życiu codziennym. 

4. Gdybyś była projektem ESNu, to który z nich by to był?

Zdecydowanie SocialErasmus! Uwielbiam pomagać innym, a radość jaką dają mi projekty z ramienia SocialErasmus jest nie do opisania.

5. #FunFact odnośnie życia w ESNie

Już na moim pierwszym zjeździe z ESNem, będąc jeszcze Świeżynką pomagałam ukraść maskotkę 

6. Czy uczestniczyłaś kiedyś w wymianie Erasmus+? Jakie jakie jest Twoje najciekawsze doświadczenie z Erasmusa?

Na swojego Erasmusa dopiero się wybiorę 

7.Skąd czerpiesz inspirację i motywację do działań?

Inspirację czerpię z obserwacji innych ludzi, którzy osiągnęli w życiu wiele. Motywuje mnie  postęp jaki widzę w swoich oraz cudzych działaniach. 

8. Ulubione miejsce na ziemi?

Ciężko mi wybrać. Mam duszę podróżnika i lubię odkrywać coraz to nowsze miejsca na ziemi 

9. Czy dzięki ESNowi odkryłaś, że masz kolejne umiejętności, o których istnieniu nie wiedziałaś?

Tak! Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że będę w stanie robić jednocześnie tyle niesamowitych rzeczy i dawać sobie z nimi radę. Okazało się, że potrafię być bardzo dobrze zorganizowaną osobą.