W dniach 20-23 marca 2014 w Gdańsku odbył się zjazd szkoleniowo-integracjny UPgrade dla nowych członków sekcji ESN, czyli Świeżynek.
 
Pierwszy dzień zjazdu rozpoczęto od krótkiej integracji, jednak najważniejszymi punktami tego dnia były prezentacje firm takich jak Jeronimo Martins, Thomson Reuters, EY oraz spotkanie z Markiem Piechockim - właścicielem marki LPP, ktory opowiadał jak osiągnąć sukces.
 
Sobota i niedziela były dniami szkoleń. Świeżynki kształciły się w czasie specjalnie przygotowanych dla nich ścieżek szkoleniowych z dziedziny HR oraz FR. Dzięki temu mogły poznać one tajniki zarządzania zasobami ludzkimi, skutecznej komunikacji oraz feedback’u, dobrze przeprowadzonej rekrutacji oraz pozyskiwania funduszy czy negocjacji ze sponsorem.
 
W piątek do uczestników UPgrade w Gdańsku dołączyli także członkowie komitetów ogólnopolskich, takich jak PR, HR, IT, InterKom, dla których odbywał się zjazd zwany KoMit’em.
 
Tym razem sekcja organizująca zjazd, czyli ESN Gdańsk musiał ugościć wiele osób, ponieważ oprócz wspomnianych wcześniej Świeżynek i członków komitetów, odbyły się szkolenia przygotowane specjalnie dla koordynatorów ESNcard.
 
Na brak nudy nie narzekaliśmy. O liczne atrakcje zadbał ESN Gdańsk. Dzięki ich staraniom mogliśmy obejrzeć pokaz barmański czy też pójść do jednego z najlepszych klubów w Polsce, czyli do Dream Club.
 
Tak jak na każdym zjeździe czekała nas też impreza tematyczna, dlatego w sobotę wszyscy wybraliśmy się do Klubu Atelier na grecką imprezę. Klimat Grecji był obecny wszędzie, szczególnie w strojach uczestników imprezy, zaś punktem kulminacyjnym wieczoru był pokaz ogni.
 
To, co dobre szybko się kończy. Tak było też w przypadku zjazdu w Gdańsku. Kolejna okazja do spotkania to AGM w Mediolanie.